Spiegu filmu iedvesmota izlaušanas spēle. Escape room veida kvests ko var pielāgot jūsu ofisam un pasākumam.

Uz 90 minūtēm dalībnieki iejūtas britu aģentu lomā, bet ierastas darba telpas kļūst par īstas grāvējfilmas dekorācijām.

Kvests “Operation SPECTRE” sakas ar vēstuli:

CONFIDENTIAL

Pilsētai draud briesmas! Starptautiskā noziedzīgā organizācija “SPECTRE” ir paslēpusi spridzekli kaut kur apkaimē un draud to uzspridzināt, ja varas iestādes nesamaksās miljonu eiro lielu izpirkuma maksu.

Laika atskaite ir sākusies, līdz sprādzienam atlikusi pusotra stunda. Tikai jūs, Viņa Majestātes aģenti 007, varat palīdzēt.

Būs vajadzīga visa jūsu atjautība un apņēmība, lai atrastu un neitralizētu bumbu.

Tiekieties ar Mr. Q, lai saņemtu visu informāciju.

M

Escape Room vai kvesta istaba ir komandas spēle, kuras mērķis ir risināt noteiktus uzdevumus. Šādas spēles laiks ir ierobežots, tādēļ tās dalībniekiem ir jāiemācās sadarboties savā starpā un rast kopīgus risinājumus. Turklāt, spēles gaitā ir svarīgi pielietot loģiku un izrādīt atjautību.

Spēles temats

Spiegu filmu žanrs ir ļoti daudzveidīgs, un spridzekļa meklējumi, lai arī ir klasika, ne vienmēr atbilst pasākuma garam vai uzņēmuma kultūrai. Tāpēc spēles mērķi var mainīt atbilstoši jūsu vēlmēm. Piemēram, nozagtas slepenas tehnoloģijas meklējumi, aizsardzība pret hakeriem “Cyber Security Day” ietvaros, ziemas versija “Operation Snowfall” utt.

Kā notiek spēle “Operation SPECTRE”?

Spēle notiek īpašā tīmekļa vietnē, tāpēc spēlētājiem būs nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar interneta pieslēgumu. Spēle darbojas šādi: atrisiniet uzdevumu – atrodiet apslēpto atbildi – ievadiet to spēles vietnē – saņemiet nākamo uzdevumu.

Uzdevumi ir dažādi – no kvesta priekšmetu meklējumiem telpās līdz šifru risināšanai, no komandas darba uzdevumiem līdz jautrām aktivitātēm. Lai padarītu spēli dinamiskāku, dalībniekiem ir iespēja izmantot pavedienus.

Par uzvarētāju tiek atzīta komanda, kas ātrāk un precīzāk izpildīs visus uzdevumus.

Escape Room kvesta istaba jūsu izvēlētā vietā

Escape Room birojā

Birojā

Escape Room banketu zālē

Ban