Piedzīvojumu brauciens ar laivām pa Braslas upi. Maršruts apvieno laivošanu, interaktīvo orientēšanās spēli un ekskursiju pazemes ezeros. Nestandarta risinājums uzņēmuma sporta spēlēm Vidzemē.

Sižets

Mēs dzīvojam drošā un komfortablā divdesmit pirmā gadsimta pasaulē. Un uzskatām, ka pirāti un kontrabandisti ir palikuši tālajā pagātnē. Taču uz planētas joprojām ir vietas, kur jūsu apņēmībai, drosmei un atjautībai ir nozīme.

Laipni lūgti Amazones džungļos. Jums, mūsdienu pirātiem, būs jāairē ar laivām pa bīstamu upi, lai atrastu un nogādātu senu artefaktu. Kā arī izvairīties no briesmām, kas slēpjas aiz katra stūra: savvaļas dzīvnieki, senās ciltis un militārā policija neļaus jums zaudēt modrību. Esiet gatavi piedzīvojumiem?

Par “Braslas piedzīvojums” spēli

Quest ir izklaides orientēšanās spēle. Kvesta gaitā jums nāksies risināt interesantas mīklas, pildīt jautrus foto un video uzdevumus, kā arī iepazīt Braslas apkaimes no neierasta skatupunkta.

Spēle ilgst visu dienu un sastāv no vairāku līmeņu pārvarēšanas, kas ir novietoti dažādās Braslas senlejas vietās, kuras ir uzdotās ar mīklu palīdzību.

Atrisinot uzdevumu, kuru saņemsiet speciālajā interneta lapā, jūs dosieties uz norādītu vietu, lai atrastu tur pareizu paroli. Paroli jāievada interneta lapā. Ja tā ir pareiza, jūs saņemsiet nākamo uzdevumu.

Tā komanda, kura pirmā atradīs paroles no visiem līmeņiem, kļūs par uzvarētāju.

Maršruts un programma

10:45 Dalībnieku ierašanās viesu nama “Burtakas”.
Komandu veidošana un instruktāža.
Pirmsspēles uzdevums.
12:00 Izbrauciens ar laivām.
13:00 Pazemes ezeri.
Spēle. Ekskursija. Pusdienas.
16:00 Viesu nams “Mārkulīči”.
Spēle. Loku šaušana un brīvais kritiens.
19:00 Braslas tilts.
Noslēgums laivošanai, transfers uz “Burtakas”.
19:30 Viesu nams “Burtakas”.
Spēles 3. daļa. Apbalvošana.

Spēles varianti

Spēle ir vienlaikus pieejama latviešu, krievu un angļu valodā. Kvesta sižetu var viegli pielāgot citām vietām un papildu izklaidēm.

Izmaksas

Tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no dalībnieku skaita, transporta, ēdināšanās opcijām un aktivitāšu izvēles.

Bildes