Bērnu kvests “Karību jūras pirāti” ir laba ideja bērna dzimšanas dienas svinībām. Bērniem būs jāatrisina slavenā pirāta Džeka Sperova mīklas, lai atrast veco karti, kas ved pie noslēptajiem dārgumiem – dzimšanas dienas dāvanas.

Lucavsala

1 stunda

10 € no dalībnieka

Visu gadu

10+

Lucavsala 1 stunda 10 € no dalībnieka Visu gadu 10+

Minimālā pasūtījuma summa spēlei Lucavsalā — € 100.00. Spēles maksa citās vietās tiek aprēķināta individuāli.

Kā notiek bērnu kvests “Karību jūras pirāti”?

Spēle norisinās izmantojot speciālo sistēmu internetā. No telefona, planšetdatora vai datora ekrāna “dzīvs” kapteinis Džeks – speciālais animētais personāžs – stāstīs bērniem leģendas, dos tiem uzdevumus un mājienus tiem. Spēle notiek sekojoši: jāatrisina uzdevums – jāatrod paslēpto atbildi – jāievada to spēļu sistēmā – jāsaņem nākamais uzdevums.

Uzdevumi ir dažādi. No paslēpto priekšmetu meklēšanas līdz Morzes ābecei. No jautriem konkursiem līdz uzdevumiem, kas prasa komandas darbu. Spēle ir paredzēta bērniem, tāpēc uzdevumu sarežģītība nav augsta. Protams, dārgumu medības nav iespējamas bez rekvizīta: pirātu kartes, melnās zīmes, pudeles ar vēstuli utt.

Spēli var organizēt gan vienīgi gaviļniekam, gan aptuveni 10 gadu vecu bērnu grupai. Vecākiem bērniem pirātu tēma, visticamāk, nebūs interesanta. Viņiem mums ir cita spēle “Spiegu akadēmija”.

Spēles ilgums – līdz 2 stundām.

Standarta spēle notiek Lucavsalā. Pēc speciālā pasūtījuma šī spēle var būt organizētā arī citās Rīgas apkaimēs un Latvijas pilsētās, kā arī privātmājās.

Valodas

Spēles materiāli — noteikumi un uzdevumi — latviešu, angļu, krievu.

Vadītājs — es runāju latviski, angliski un krieviski.

Balvas

Papildus var pasūtīt:

  • kreklus ar komandu nosaukumu: € 10.00 / gab.,
  • kausu komplektu spēles uzvarētajiem: ~ € 50.00.,
  • medaļas: ~ € 3.00 / gab.

Pasūtīt spēli

Aizpildiet šo formu, lai pieteikties spēlei. Vai sazinieties ar mani. Es pārbaudīšu spēles pieejamību un tad apstiprināšu pasūtījumu.

Lūdzu, pasūtiet iepriekš, lai būtu pietiekami daudz laika sagatavot spēli.