Bērnu kvests “Karību jūras pirāti” ir laba ideja bērna dzimšanas dienas svinībām. Bērniem būs jāatrisina slavenā pirāta Džeka Sperova mīklas, lai atrast veco karti, kas ved pie noslēptajiem dārgumiem – dzimšanas dienas dāvanas.

Kā notiek bērnu kvests “Karību jūras pirāti”?

Spēle norisinās izmantojot speciālo sistēmu internetā. No telefona, planšetdatora vai datora ekrāna “dzīvs” kapteinis Džeks – speciālais animētais personāžs – stāstīs bērniem leģendas, dos tiem uzdevumus un mājienus tiem. Spēle notiek sekojoši: jāatrisina uzdevums – jāatrod paslēpto atbildi – jāievada to spēļu sistēmā – jāsaņem nākamais uzdevums.

Uzdevumi ir dažādi. No paslēpto priekšmetu meklēšanas līdz Morzes ābecei. No jautriem konkursiem līdz uzdevumiem, kas prasa komandas darbu. Spēle ir paredzēta bērniem, tāpēc uzdevumu sarežģītība nav augsta. Protams, dārgumu medības nav iespējamas bez rekvizīta: pirātu kartes, melnās zīmes, pudeles ar vēstuli utt.

Spēli var organizēt gan vienīgi gaviļniekam, gan aptuveni 10 gadu vecu bērnu grupai. Vecākiem bērniem pirātu tēma, visticamāk, nebūs interesanta. Viņiem mums ir cita spēle “Spiegu akadēmija”.

Šī spēle var būt organizēta gan mājās, gan kafejnīcā, gan vienkārši uz ielas.

Spēles ilgums – līdz 2 stundām.

Pasūtīt spēli

Standarta spēle Mežaparkā vai Lucavsalā maksā €10 no dalībnieka, minimāli €100.
Spēles maksa citās vietās tiek aprēķināta individuāli.

Lai pasūtīt spēli, atsūtiet man vēstuli uz info@quest.lv ar sekojošu informāciju:

  • Spēles starta vēlamie laiks un vieta.
  • Dalībnieku skaits.
  • Uzdevumu valoda: latviešu vai krievu.

Vai zvaniet +371 29361334.

Pēc atsevišķā pasūtījuma var pasūtīt

  • Kreklus ar komandu nosaukumu: € 10.00 / gab.
  • Kausu komplekts spēles uzvarētajiem: ~ € 50.00.
  • Medaļas: ~ € 3.00 / gab.