Ekstremāla vecpuišu ballīte no Quest.lv ir lieliskā iespēja jautri pavadīt dienu kopā ar draugiem. Spēles laikā jums būs jārisina mīklas, jāsacenšas spēkā un veiklībā, jāpilda jautrie foto uzdevumi, ka arī jāapmeklē ekstremālas vietas. Tas būs piedzīvojums.

Jūs varat spēlēt vienā komandā, vai sadalīties vairākās pa 4-5 cilvēkiem katrā.

Kā notiek ekstremāla vecpuišu ballīte?

Spēles ilgums: 6-8 stundas. Spēles process ir organizēts speciālajā interneta lapā, kur jūs saņemsiet uzdevumus un mājienus. Katra uzdevuma risinājums ir vieta pilsētā, kur jāatbrauc un jāatrod paroli. Paroles izskatās dažādi: uzlīmes, izkārtnes, uzraksti uz pieminekļiem. Ko meklēt, jūs uzzināsiet spēles gaitā. Tikko pareiza parole ir ievadīta, jūs saņemsiet nākamo uzdevumu. Uzvar komanda, ka izpildīs vairāk uzdevumu ātrāk par citiem.

Spēles gaitas piemērs

12:00 – Dalībnieku sapulce.
12:15 – Komandu veidošana. Instruktāža.
12:30 – Spēles starts.
18:30 – Spēles finišs.
18:45 – Komandu rezultātu vērtēšana. Visu komandu apbalvošana ar diplomiem, kopbildes fotografēšana.

Papildus atrakcijas

Par papildus samaksu spēlē var iekļaut arī ekstremālus uzdevumus: laivas, peintbolu, klinšu kāpšanu utt. Par lielisku noslēgumu var kļūt līgavaiņa lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas.

  • Ekstremāla vecpuišu ballīte
  • Ekstremāla vecpuišu ballīte
  • Ekstremāla vecpuišu ballīte

Spēles teritorija

Parasti spēle notiek Rīgā, bet mēs varam to organizēt jebkura vietā. Piemēram, esam taisījuši šādu spēli maršrutā no Rīgas līdz Tallinai.

Spēles maksa

No € 250.00. Cena aprēķināma individuāli atkarībā no dalībnieku skaita, atrakciju izvēles un spēles maršruta.


 

Pasūtīt spēli

Aizpildiet šo formu, lai pieteikties spēlei. Vai sazinieties ar mani. Es pārbaudīšu spēles pieejamību un tad apstiprināšu pasūtījumu.

Lūdzu, pasūtiet iepriekš, lai būtu pietiekami daudz laika sagatavot spēli.