Rezervēt

Foto orientēšanās Tallinā ir jautra un aizraujoša spēle. Divu stundu laikā Jūs gaida dažādi uzdevumi: būs jāmeklē interesantus objektus, vadoties pēc iedotās kartes un attēliem, kā arī jārisina mīklas un jāveic izaicinājuma un veiklības uzdevumus.

Tallinas vecpilsēta
2 stundas
15 € no cilvēka
Visu gadu
Bērniem draudzīgi

Minimālais pasūtījums — 250 €.

Tallinas vecpilsēta 2 stundas 15 € no cilvēka Visu gadu Bērniem draudzīgi

Minimālais pasūtījums — 250€.

Pastaigu foto kvests ir lieliskā iespēja jautri pavadīt laiku gan Tallinas viesiem, gan talliniešiem, kas grib iepazīties ar pilsētu no jauna skatupunkta. Ka arī labs veids organizēt vecpuišu vai vecmeitu ballītes, darba kolektīva saliedēšanas vai korporatīvo atpūtu.

Pilsētas spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Dalībnieki paši nosaka maršrutu un fizisko slodzi, līdz ar to foto orientēšanās ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Lai piedalītos spēlē, Jums būs nepieciešams

  • Draudzīgi komandas biedri – no 2 līdz 4 cilvēkiem komandā.
  • Fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju (ar zibspuldzi). Pārbaudiet, vai tas ir uzlādēts.
  • Laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un ērti apavi.

Spēles apraksts

Starta brīdī dalībnieki saņem lapas ar objektu bildēm un karti, ar tajā atzīmētiem punktiem. Objekti var būt visdažādākie: grafiti, pieminekļi vai veikalu skatlogi.

Foto orientēšanās Tallinā

Foto orientēšanās Tallinā

Komandai jāatnāk kartē norādītās vietās, jāatrod viens no objektiem, kas ir attēlots bildēs, un jānofotografējas pie tā.

Foto orientēšanās laikā jāsavāc maksimālais punktu skaits. Izpildot papildus uzdevumus var saņemt papildus punktus. Piemēram, atrisinot teksta uzdevumus vai izpildot interaktīvus uzdevumus, kas prasa komandas darbu un speciālu pieeju.

Pēc divām spēles stundām (ja komanda startēja plkst. 15:10, tai jāfinišē ne vēlāk kā 17:10) komandas ierodas finišā. Ja komanda kavē, tai tiek pieskaitīti soda punkti. Komandas kapteinis parāda uzņemtās bildes organizētājiem.

Uzvar komanda, kura iegūs maksimālo punktu skaitu spēles laikā ātrāk par citiem.

Foto orientēšanās spēles gaitas piemērs

15:00 – Dalībnieku sapulce pie Viru vārtiem.
15:05 – Komandu veidošana izlozes kartībā. Instruktāža.
15:10 – Spēles starts.
17:10 – Spēles finišs. Komandu rezultātu vērtēšana.
17:20 – Visu komandu apbalvošana ar diplomiem, kopbildes fotografēšana.

Spēles citās pilsētās

Pastaigu spēle var būt organizēta Rīgā, Jūrmalā, Kuldīgā un Saulkrastos.

Pēc speciālā pasūtījuma šī formāta spēle var būt organizētā arī citās pilsētās. Pastāv gan pastaigu, gan divriteņu, gan automašīnu versijas. Scenārijs var būt pielāgots Jūsu pasākuma mērķiem un idejām.