Quest Lite

Quest Lite — pilsētas auto orientēšanās spēle, ko piedāvā populārās spēles EN-Drive autori. Šī spēle ļauj jautri pavadīt piektdienas vakaru un iepazīt pilsētu no jauna skata punkta.

Šīs spēļu formāts ir īpaši paredzēts tiem, kam patīk risināt neparastas mīklas. Dalībniekus sagaida arī konkursi, interaktīvie uzdevumi un jautri foto uzdevumi.

Spēle ilgst 3 stundas un sastāv no 10 uzdevumiem, ko var izpildīt jebkurā secībā. Visu uzdevumu izpilde nav obligāta.

Kas ir vajadzīgs, lai piedalītos spēlē?

1. Draugu komanda — ne vairāk par 5 cilvēkiem ekipāžā, mājas palīgu skaits nav ierobežots.

2. Reģistrācija spēļu sistēmā. Vairāk info šeit.

3. Sagatavot piederumus, bez kuriem spēles laikā nevarēs iztikt:

  • automobilis ar pilnu bāku, nobraukums 50-100 km;
  • papīrs un rakstāmpiederumi;
  • fotoaparātu vai mobilā telefona fotokamera ar zibspuldzi;
  • portatīvais dators ar interneta pieslēgumu.

4. Atbraukt starta vietā, atrast organizatorus un apstiprināt savu dalību.

Spēles vakars

Organizatori un komandas satiekas startā. Komandas apstiprina dalību un tiek pieslēgtas spēlei.

20 minūtes pirms starta notiek komandu kopsapulce, kuras laikā organizatori detalizēti skaidro spēles principus un noteikumus, atbild uz jautājumiem.

Pēc sapulces komandas dodas uz stāvvietu un var aizbraukt uz kādu citu vietu spēles sākšanai.

Precīzi plkst. 21:00 notiek spēles starts.

Spēle

Spēle sastāv no 10 uzdevumiem, kas tiek izdoti vienlaicīgi starta brīdī. Tos var izpildīt jebkurā secībā. Uzdevumi mēdz būt dažādi: no loģiskiem līdz vēsturiskiem, no muzikālajiem līdz sporta jautājumiem, viegli un sarežģīti, kad jāvēršas pie interneta resursiem. Katra uzdevuma atrisinājums novedīs komandu pie kāda vietas pilsētā, pie kuras vajag atrast kodu — uzlīmi ar paroli — ko jāieved spēles sistēmā. Ja ievadīts kods ir pareizs, uzdevums ir izpildīts.

Ja spēles aprakstā nav pateikts pretējais, spēle notiek latviešu un krievu valodās vienlaicīgi. Spēle notiek vienlaicīgi latviešu un krievu valodās. Uzdevumi ir identiski, tāpēc Jūs paši varat izvēlēties Jums ērto valodu. Neviens uzdevums nenes dažādu informāciju.

Visu uzdevumu izpilde nav obligāta. Par katru neizpildīto uzdevumu komandas kopējām laikam tiek pieskaitītās 60 minūtes.

Mājieni

Lai spēle norisinātos dinamiski, katru stundu Jums būs iespēja paņemt mājienu uzdevumam. Pirmā mājienā tiks iedota papildus informācija mīklas risināšanai, otrā – uzdotā objekta aptuvena atrašanas vieta.

Katra mājiena maksa ir 15 minūtes. Šis laiks tiek automātiski pieskaitīts komandas kopējām spēles laikam.

Pēc spēles

Pēc trim stundām spēles sistēma atslēdzas – pārstāj radīt uzdevumus un pieņemt paroles.

Uzvar komanda, kas izpildīs vairāk uzdevumu mazākā laikā, ieskaitot iespējamus bonusus un sodus. Tas nozīme, kā ja Jūs atbraucāt pirmie, nenozīmē, kā tā būs Jūsu vieta kopvērtējumā.

Rezultātu apkopošana aizņem ap 30 minūtēm. Pēc rezultātu apkopošanas ap 00:30 notiek apbalvošana. Labākās komandas saņem balvas un dāvanas no sponsoriem.